O advokátovi

Právo – sen, který se mi splnil

Možná to zní až neuvěřitelně, ale právníkem jsem chtěl být už od dětství. V osmé třídě ZŠ jsem poprvé přečetl ústavu, která mne natolik zaujala, že jsem na toto téma vymyslel i deskovou hru a namísto časopisů pro dospívající mládež jsem si kupoval zákoníky.

U maturity jsem si ke svému velkému štěstí vytáhl otázku ústavní vývoj České republiky a čas vyhrazený pro ústní zkoušku mi najednou přišel neskutečně krátký. Po maturitě za mnou přišel starý pán - předseda komise a říkal, že lituje, že u mé maturity nebyla jeho žena, která je rovněž učitelkou, protože za celý svůj život takový přednes ještě neslyšel. Tato slova mne dodnes těší více, než vyznamenání, které zdobí mé maturitní vysvědčení. Ale jak jsem už řekl, měl jsem velké štěstí, protože jsem mohl mluvit o tom, co mě celá léta zajímalo.

Po dokončení gymnázia, jsem byl přijat na Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a posléze jsem získal titul JUDr. na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a s odstupem času musím říci, že jsem si vybral dobře, protože mne studium  bavilo. Možná si říkáte, proč to celé píši? Odpověď je jednoduchá. Když člověk dělá to, co jej baví, tak se to projevuje v jeho přístupu k věci a v kvalitě práce.

Ke každému případu přistupuji odpovědně a profesionálně. Chci, aby mí klienti byli vždy úspěšní a s výkonem spokojení. Pokud se ocitnete v jakémkoli sporu nebo potřebujete poradit, obraťte se s důvěrou na mě.

Těším se na spolupráci

JUDr. Aleš Nytra, advokát